Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na sprzedaż Pułtusk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

490 000 zł69 m² 7 101,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania, które od razu siadają układ ma sens, światło robi klimat, a przestrzeń nie męczy. To jest dokładnie taki przypadek. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł50,80 m² 8 444,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje 50,80 m2 balkon 1 piętro centrum Pułtuska Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,80 m2, położone na 1. piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

438 000 zł41,28 m² 10 610,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż prestiżowe mieszkanie w nowym budownictwie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście, przy ulicy Jana Pawła II w Pułtusku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

575 000 zł54,80 m² 10 492,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis Oferujemy na sprzedaż prestiżowe mieszkanie w nowym budownictwie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście, przy ulicy Jana Pawła II w Pułtusku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 999 zł61,76 m² 11 334,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokoje | balkon | garaż | klimatyzacja | 61,76 m | Pułtusk Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 61,76 m , położone na 2 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

388 000 zł38 m² 10 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w spokojnej i bezpiecznej części Pułtuska przy ul. A. Mickiewicza. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł90 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe, 90 m Pułtusk, aleja Polonii Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 90 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

519 500 zł48,22 m² 10 773,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w wysokim standardzie ul. Pana Tadeusza w Pułtusku. Lokal znajduje się na 2. piętrze na Osiedlu Miłosza i składa się z: - 18.36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

530 000 zł73 m² 7 260,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Górna Skarpa, idealne dla osób ceniących ciszę i spokój. W pobliżu przychodnia, sklepy osiedlowy, biedronka, topaz, mrówka, siłownie, banki, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł61,60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę centrum z ciszą i zielenią? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż wyjątkowo jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,6.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

539 000 zł57,70 m² 9 341,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,7 m2, znajdujące się w Pułtusku. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze budynku, gotowe jest do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Pułtusk,mazowieckie

719 000 zł67,31 m² 10 681,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz dopracowanego mieszkania, do którego wchodzisz z walizką, a nie z ekipą remontową? To 3-pokojowe mieszkanie na nowym, zamkniętym osiedlu w Pułtusku może być dokładnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł80,13 m² 6 988,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe | 80,13 m2 | pułtusk ul.WOJSKA POLSKIEGO Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie w stanie do remontu o powierzchni użytkowej 80,13 m2, zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

650 000 zł119 m² 5 462,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 119 m2,bezczynszowe. Doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł61,60 m² 6 087,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Pułtusku. Świetna lokalizacja, przy ul. Na Skarpie. Okolica z pełną miejską infrastrukturą Mieszkanie ciche. Budynek 4 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

623 700 zł56,70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście, przy ulicy Adama Mickiewicza vp w Pułtusku. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

395 000 zł45 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Pilnie sprzedam! 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, w kamienicy w centrum Pułtuska. Mieszkanie na osiedlu zamkniętym, na pilota i miejscem postojowym, 2 balkony. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rondo Jana Pawła II

Pułtusk,mazowieckie

395 000 zł49 m² 8 094,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przytulne mieszkanie 48,8 m | 2 pokoje + salon z aneksem | Pułtusk - osiedla Panorama przy ul. Rondo Jana Pawła II Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Pułtusk,mazowieckie

235 300 zł27 m² 8 600,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż atrakcyjna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,36 m , zlokalizowana na II piętrze w Pułtusku przy ul.Traugutta. Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Pułtusk,mazowieckie

388 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Pułtusku. Świetna lokalizacja, przy ul. Warszawskiej Okolica z pełną miejską infrastrukturą Mieszkanie ciche, dwustronne Budynek 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Pułtusk,mazowieckie

555 000 zł59 m² 9 406,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opis Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,32 znajdujące się w Pułtusku na Osiedlu Klimaty przy ulicy Jana Pawła II. Osiedle zamknięte z monitoringiem z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

300 000 zł64 m² 4 662,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Pułtusku. Świetna lokalizacja, przy ul. A. Mickiewicza Okolica z pełną miejską infrastrukturą Mieszkanie ciche. Budynek 2 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

623 700 zł57 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży kawalerkę 40 metrów w Pułtusku. Bardzo cicha okolica, w pobliżu szkoła, przychodnia, supermarkety. Mieszkanie jest po remoncie, z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

250 000 zł47 m² 5 272,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow.47,42 m2 zlokalizowane w Pułtusku przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie położone między trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

375 000 zł64 m² 5 905,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Pułtusku. Świetna lokalizacja, przy ul .A. Mickiewicza Okolica z pełną miejską infrastrukturą Mieszkanie ciche. Budynek 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Pułtusk,mazowieckie

285 000 zł48 m² 5 987,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy Pułtuska. Blisko szkół, przedszkoli, basenu, sklepów, centrum handlowego.Niski czynsz. Miejsce postojowe na parkingu przypisane do lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Pułtusk,mazowieckie

640 000 zł64 m² 9 968,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie, znajdujące się przy jednej z głównych ulic Pułtuska składające się z 2 pokoi, 1 pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, wc, hallu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 17 Sierpnia

Pułtusk,mazowieckie

199 000 zł65 m² 3 077,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 64,67 m2 do remontu. W skład wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze, tj. piwnica. Blok ocieplony. Dodatkowo domofon. Przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Skarpie

Pułtusk,mazowieckie

445 000 zł59 m² 7 511,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W ofercie sprzedaży mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w cichej i urokliwej części miasta Pułtusk ( blisko szkoły, przedszkola, poczta, basen ) po kapitalnym remoncie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Pułtusk,mazowieckie

510 000 zł43 m² 11 860,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do zamieszkania ,kuchnia jasny grafit plus kaszmir, podłoga szeroki panel rustykalna Brzoza .Łazienka z wanną płytki drewno plus metalizowany kamień ,narożny balkon oraz winda

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pułtusk,mazowieckie

332 000 zł47 m² 7 072,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz gotowego 2-pokojowego mieszkania w miejscu, gdzie wszystko jest na miejscu? Aleja Tysiąclecia 27 szkoły i przedszkola, sklepy, basen mosir, przystanki i poczta są dosłownie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

420 000 zł73 m² 5 745,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż bardzo przestronne i zadbane 3 pok mieszkanie usytuowane w bloku z lat 90 w Pułtusku.