Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Pułtusk - Oferty sprzedaży działek

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolna/budowlana w Pułtusku przy ul. Pogodnej nr działki 71/20. Prąd, gaz i woda w drodze. Rejon zabudowy domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł863 m² 156,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 863m2 w Gnojnie, 135.000 PLN Na sprzedaż Nieruchomość zabudowana w Gnojnie Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną, położoną w malowniczej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

110 000 zł1 019 m² 107,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego. Warunki Zabudowy wydane w marcu 2026! Ładna, prostokątna działka w miejscowości Lipa obok Pułtuska, woj. mazowieckie. Powierzchnia 1019 m2 Płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł2 843 m² 597,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie oddzielne działki do zakupu tylko łącznie. Nieruchomość gruntowa, zlokalizowana jest w Pułtusku, bardzo blisko centrum miasta, zabytkowego Rynku. Działka o numerze 98/21.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

80 000 zł1 003 m² 79,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy państwu bardzo ładną działkę , z wydanymi aktualnymi warunkami zabudowy, o powierzchni 1003 m2 znajdującą się atrakcyjnej lokalizacji we wsi Trzciniec, gm. Pułtusk. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł964 m² 82,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł11 835 m² 21,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pułtusk/karniewek Cena 250 000 zł Karniewek atrakcyjna działka pod dom jednorodzinny z garażem z własnym stawem Jeżeli szukasz miejsca gdzie możesz zbudować własny dom, zamieszkać na.

Szczegóły ogłoszenia

992 880 zł33 096 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pułtusk/popławy Działka nr 19 ,obręb 6 Dlaczego warto wybrać tą lokalizację? To świetne miejsce pod kątem prowadzenia własnego małego gospodarstwa lub agroturystyki. Samo oddalenie działki od.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł7 165 m² 139,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Pułtusku o powierzchni 7165 m2 w trakcie pozyskiwania wz na 4 budynki dwulokalowe 960 pum. Grunt oddalony od centrum Pułtuska zaledwie o 1km, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna 3000 m2 położona w miejscowości Glinice Wielkie w terenie istniejącej zabudowy, w sąsiedztwie nie ma budynków mających wpływ na uciążliwość zamieszkiwania. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m z warunkami zabudowy Pułtusk, ul. Przemiarowska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w Pułtusku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł900 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki budowlane położone pomiędzy ul. Kościuszki a ul. Przemiarowską. Łącznie wydzielono 8 działek o pow. ok 900m2. Dojazd drogą szutrową. Rewelacyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł14 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w miejscowości Lipniki Nowe pod Pułtuskiem. Bardzo dobre warunki inwestycyjne. Wkrótce w pobliżu obwodnica Pułtuska. Komplet 12 wydzielonych działek po ok. 1000mkw. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

295 400 zł2 954 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas,oferta na wyłączność Zapraszam do skorzystania z wyjątkowej okazji nabycia działek w Pułtusku, nr działki 54 i 72,obręb 24 To doskonała propozycja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

106 040 zł1 928 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro eko-invest nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę letniskową. Szukasz pięknej działki położonej w cichej i spokojniej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł10 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 10 000 m2 w Kacicach położona około 1 km od Pułtuska z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Zlokalizowana przy drodze krajowej nr 61, może służyć.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

2 318 000 zł30 907 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działki ponad 3 ha - funkcja rolno-usługowe - Jeżewo 2, gmina Pułtusk. Na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni ok. 3 ha, położonych w miejscowości Jeżewo 2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

245 000 zł2 733 m² 89,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronna działka siedliskowa o powierzchni 2733 m , która łączy w sobie urok wiejskiego spokoju z doskonałym skomunikowaniem. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pułtusk +1 km

279 000 zł4 158 m² 67,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 4158 m, kształcie czworoboku o wymiarach mniej więcej 43 x 79 m (dokładny kształt oraz wymiary na załączniku graficznym) zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pułtusk +1 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Graniczna

Pułtusk,mazowieckie

2 250 000 zł23 109 m² 97,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia: 23 109 m Typ działki: pod inwestycję Położenie: działki o nr 1/6, 1/13, 1/15, 1/7 oraz 1/17 w Pułtusku przy ul. Granicznej Wymiary: 270x124 m , kształt działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

100 200 zł1 002 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Biuro Nieruchomości ;eko-invest; ma przyjemność przedstawić Państwu działki na sprzedaż położone w miejscowości Kleszewo, gmina Pułtusk. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

999 000 zł60 000 m² 16,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kleszewo, w gminie Pułtusk, powiecie pułtuskim, województwie Mazowieckim. Działka o kształcie nieregularnym o powierzchni 6 ha. Jest to, idealne miejsce dla miłośników spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

2 100 000 zł14 000 m² 150 zł/m²

 

 

 

Pułtusk,mazowieckie

79 900 zł964 m² 82,88 zł/m²

 

 

 

Pułtusk,mazowieckie

100 000 zł300 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę na rod "jarzynka" w Pułtusku. Działkę może kupić tylko osoba mieszkająca w Pułtusku. Działka 300m2. Na działce jest domek 35m2 z użytkowym poddaszem. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Aleja Wojska Polskiego

Pułtusk,mazowieckie

330 000 zł2 533 m² 130,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość z warunkami zabudowy składająca się z dwóch działek nr,18/2 (1171 m2(oraz 19/2 (1362 m2) przy drodze wojewódzkiej z własnym zjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielona Dróżka

Pułtusk,mazowieckie

240 000 zł1 650 m² 145,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy. Położona w cichej, spokojnej okolicy w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mazura

Pułtusk,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną z warunkami zabudowy (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, z dopuszczeniem usług) o powierzchni 929 m2 przy ul. Majora Jana Kazimierza Mazura w Pułtusku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rybitew

Pułtusk,mazowieckie

825 000 zł4 212 m² 195,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana W pułtusku 500 M od rynku | 4200 M | możliwość podziału na 4 działki | wz Z 2024 roku. Lokalizacja: pułtusk, ul. Rybitew 29 (woj. mazowieckie) Powierzchnia: 4212.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

2 100 000 zł14 000 m² 150 zł/m²

 

 

 

Pułtusk,mazowieckie

120 000 zł800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pułtusk/ popławy, ul. Bukowa cena 120 000 pln Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 800 m2. Działka nie jest uzbrojona ma jednak dostęp do gazu, kanalizacji, prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

1 870 000 zł15 582 m² 120,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pułtusk eko-invest prezentuje działkę na sprzedaż w Pułtusku o pow 1,5582 ha z możliwością wybudowania 11 domów wolnostojących jednorodzinnych. Lokalizacja Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

184 730 zł1 421 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy państwu bardzo ładną działkę z wydanymi aktualnymi warunkami zabudowy o powierzchni 1421 m2 znajdującą się atrakcyjnej lokalizacji we wsi Grabówiec, gm. Pułtusk. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy, z łatwym dostępem do natury i jednocześnie w zasięgu ręki od dużych miast? Oto wyjątkowa oferta - kompleks 15 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Pułtusk,mazowieckie

2 100 000 zł14 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w miejscowości Lipniki Nowe pod Pułtuskiem. Komplet 12 wydzielonych działek po ok. 1000mkw. Działki niezabudowane. Teren płaski, korzystny do zagospodarowania, porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

68 000 zł960 m² 70,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pułtusk/kokoszka Sprzedam działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy( budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego) w miejscowości Kokoszka, gm. Pułtusk o powierzchni 960 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Warszawska

Pułtusk,mazowieckie

5 500 000 zł10 785 m² 509,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa działka nad Narwią, z pięknym widokiem. Działka położona przy tuż przy linii brzegowej rzeki. Powierzchnia ok.1,08ha. Zagospodarowana: wzmocniona skarpa rzeki, wybudowany własny pomost,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tartaczna

Pułtusk,mazowieckie

223 800 zł1 120 m² 199,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-rezerwacja do 15.01.2026 R Działka budowlana Działka budowlana - w Pułtusku/Popławy przy ul. Tartacznej .W pięknej okolicy na spokojnych przedmieściach. Idealne do budowy domu, bliźniaka. Do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij