Mieszkanie Pułtusk
Pułtusk, mazowieckie
- 388 000 zł
- 38 m²
- 10 210,53 zł/m²
Andrzej Romański
Skontaktuj się
Mieszkanie Pułtusk
Pułtusk, mazowieckie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Mieszkanie Pułtusk
Zaktualizowane: 8 maja 2026
388 000 zł 38 m² 10 210,53 zł/m²
1/4
2
2025
w garażu podziemnym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 388 000 zł (10 210,53 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 38 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- klimatyzacja
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
- Źródło: biuro nieruchomości: PPHU ''EKO-INVEST'', zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 2090
Lokalizacja
- Adres: Pułtusk, pułtuski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Mieszkanie:
Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w spokojnej i bezpiecznej części Pułtuska przy ul. A. Mickiewicza . Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Posiada ekspozycję południową oraz balkon .
Mieszkanie zostało wykończone wykonano podłogi, gładzie, kompletną łazienkę oraz zamontowano drzwi wewnętrzne. Dodatkowo lokal wyposażony jest w klimatyzację, drzwi antywłamaniowe, domofon oraz wszystkie media miejskie. (...)
502 587...
502 587 830
502 587 830