Serce 0 Ulubione

Domy Pułtusk Popławy

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 239 000 zł197,09 m² 6 286,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam przyjemność zaprezentować bardzo ładny, niezwykle zadbany dom wolnostojący, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Serock w gminie Legionowo. Dla kogo: dom z racji swojej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł273 m² 2 197,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 273 m , położony w Pułtusku przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 210.

Szczegóły ogłoszenia

3 965 000 zł922 m² 4 300,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 954 m²

Kamienica z 1900 roku znajduje się na działce o powierzchni 1954 m2. Kamienica bez obciążeń, bez lokatorów, jeden właściciel. Na nieruchomość składają się cztery budynki: kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łacha

Łacha(Pułtusk + 16 km)

1 249 000 zł144 m² 8 673,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Dzień otwarty 31 maja! Zapraszam do rezerwacji godziny prezentacji - tel.   Na sprzedaż pięknie urządzony dom z antresolą w miejscowości Łacha o powierzchni użytkowej 102,02.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Wczasowa

Rynia(Pułtusk + 22 km)

799 000 zł118,85 m² 6 722,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Gotowy , ostatni dom wolnostojący oddany do użytkowania. Nie jest wymagana zgoda Ministerstwa na zakup dla obcokrajowców spoza eu zakup Z rynku wtórnego. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł140 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Dom wolnostojący Z budynkiem gospodarczym W miejscowości - pułtusk/os. Popławy. Prezentowana oferta to dom wolnostojący z Budynkiem gospodarczym, położony na działce 618 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł220 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 218 m²

Tylko U nas,oferta na wyłączność Na sprzedaż dom dwurodzinny w zacisznej okolicy Pułtuska-wolnostojący, w całości podpiwniczony, docieplony(14 cm styropian). Dom z lat 80-tych(.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Serock(Pułtusk + 18 km)

2 790 000 zł660 m² 4 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 810 m²

Luksusowa posiadłość dająca niezwykłe możliwości aranżacyjne i inwestycyjne. Sprzedam ekskluzywną nieruchomość wybudowaną w 2000r. Początkowo służyła jako rezydencja, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Marynino

Marynino(Pułtusk + 18 km)

890 000 zł139,85 m² 6 363,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom 139,85 m2, w tym funkcjonalny garaż 20,45m2 - w zabudowie bliźniaczej, z dużą działką 700 m2 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lipowa

Pułtusk,mazowieckie

375 000 zł185 m² 2 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witam. Mam do sprzedania dom jednorodzinny w szeregowej zabudowie. Dom zlokalizowany jest na Popławach przy ul. Lipowej 9. Spokojna okolica. Wszędzie blisko - las, szkoła podstawowa, poczta, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kupisa

Pułtusk,mazowieckie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam dom jedorodzinny o powierzchni 180m bardzo ładny i zadbany gotowy do zamieszkania z dużą działką usługowo-mieszkalną o powierzchni 1200m + piwnica i garaż.Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jachranka

Jachranka(Pułtusk + 22 km)

365 000 zł75 m² 4 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom 75 m w Jachrance 300 m od Narwi i blisko Zalewu Zegrzyńskiego Wyobraź sobie poranek, w którym w kilka minut spacerem docierasz nad rzekę, a weekendy spędzasz wśród.

Zamknij
+0 km